Warsztaty rozwojowe

02.10.2016

24.09.2016

 • Kontakt_male.jpg Miniwarsztat dla tych, którzy chcą podejmować decyzje w sposób bardziej świadomy, poznać lepiej swoje tendencje i style podejmowania decyzji...
  Prowadząca: Jadwiga Bytniewska

17.07.2016

 • walizka_minWyjazdowe warsztaty rozwojowe mogą mieć charakter weekendowy, tygodniowy lub dłuższy. Wszystkie organizowane są przy współpracy z lokalnymi ośrodkami rozwoju osobistego w różnych rejonach Polski...

 • serce_maleJeśli jesteś zainteresowana/y nawiązaniem głębokiej relacji z samym sobą, innymi osobami oraz światem – serdecznie zapraszamy. Bycie autentycznym, swobodnym, naturalnym, a jednocześnie przepełnionym głębokim sensem swojego istnienia i poczucia wartości własnej to coś, co dla wielu osób...
  Prowadzące: Alicja Klein, Anna Blichowska

04.06.2016

 • drzewo_30.1_minWarsztat o realizowaniu swoich celów i projektów. O wcielaniu w życie swoich wizji i marzeń. O wybieranych przez siebie postawach i strategiach działania. O stawianiu czoła pojawiającym się na drodze wyzwaniom. O byciu liderem własnego życia.
  Prowadzący: Alicja Klein

07.05.2016

 • drzewo_29.1_minWarsztat o doświadczaniu siebie w grupie. O tym, jak my oddziałujemy na innych oraz o tym, jak inni oddziałują na nas. O przyjmowaniu różnych ról i różnych punktów widzenia. O zależności i wolności. O współistnieniu i współdziałaniu.
  Prowadzący: Alicja Klein

09.04.2016

 • drzewo_28.1_minWarsztat o relacji. O byciu razem i osobno. O poczuciu wzajemnego porozumienia i bliskości. O wspólnych marzeniach, planach oraz o ich realizacji. O kolejnych etapach relacji i zmianach w niej zachodzących. O rozstaniach i powrotach.
  Prowadzący: Alicja Klein

12.03.2016

 • drzewo_27.1_minWarsztat o doświadczaniu zmysłowym. Smakach, obrazach, zapachach, dźwiękach, dotykach. O zanurzaniu się w te doświadczenia. O dopełnianiu tych stanów. Cieszeniu się nimi. Badaniu ich istoty i sprawdzaniu, dokąd nas prowadzą.
  Prowadzący: Alicja Klein

06.02.2016

 • drzewo_26.1_minWarsztat o naszych intuicjach i głębokich poczuciach. O ich zauważaniu i rozpoznawaniu ich natury. O sięganiu do ich źródła. O zaufaniu do nich i uwzględnianiu zawartej w nich informacji w naszym codziennym życiu.
  Prowadzący: Alicja Klein

23.01.2016

 • drzewo_25.1_minWarsztat o naszych uczuciach. O sposobach ich przejawiania się. O rozpoznawaniu ich natury. O badaniu zawartej w nich informacji. O cieszeniu się nimi, zarządzaniu ich przejawami i świadomym ich kształtowaniu.
  Prowadzący: Alicja Klein